Свободни позиции

Монтажник, оптични кабели-София

В качеството си на високотехнологична компания, един от основните приоритети на Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ООД, е да привлича и развива нови таланти в областта на технологиите, продажбите и финансите. Във връзка с разширяване на дейността си Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ООД търси да назначи Монтажник, оптични кабели за гр. София;

ОТГОВОРНОСТИ:
• Външно окабеляване на вертикални щрангове, фасади на жилищни сгради или “въздушна мрежа“(работа на височина, фасдна стълба);
• Вътрешно окабеляване до крайно клиентско устройство;
• Монтаж и демонтаж на активни или пасивни устройства;
• Изтегляне на оптичен кабел в защитна тръба (в градски условия);
• Монтаж на оптичен кабел в сгради и по фасади;
• Монтаж на различни видове предпазни тръби в сгради;
• Механичен монтаж на крайни оптични устройства и въвеждане на кабел в тях;
• Разчитане на проектна документация;
• Изготвяне на документация, ежедневни и ежеседмични справки обобщаващи извършените задачи;
• Други конкретно възложени задачи свързани с дейността;
• Стриктно и отговорно спазване на всички установени в компанията стандарти за работа;
• Осигуряване на качествена доставка на услугите, предоставяни от компанията.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Завършено средно образование – предимство е техническо;
• Добро владеене на английски; Владеенето на немски език е желателно и ще се счита за предимство;
• Желателно е преминат курс за работа на височина и Електробезопасност II или III група.
• Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения;
• Готовност за работа в режим на интензивно натоварване;
• Добри комуникативни умения;
• Компютърна грамотност работа с MS Office;
• Шофьорската книжка;
• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
• Възможност за продължителна работа извън територията на Република България и чести командировки (продължителност около 3 месеца);

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Да станете част от нашия екип професионалисти;
• Добро заплащане;
• Начално обучение при липса на релевантен опит и последващи в процеса на работа;
Необходимо е кандидатите да изпращат актуална автобиография и снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю